středa 31. července 2013

Kessy

Včera jsem měli trošku těžší den. Náš pejsek, Rhodéský Ridgeback, šel na operaci neznámé bulky (asi tukové). Nakonec se ukázalo, že to žádná tukovka nebyla a tak se veterinář rozhodl poslat vzorek na hystologii. Kessy to zvládá dobře a už běhá po zahrádce. Jsme všichni moc rádi.

Yesterday was a hard day for us. Our dog (Kessy - Rhodesian Ridgeback) had a operation of some kind of wen. Finally it wasnt the wen but something else, so the vet decided to send the sample for examination. Kessy is doing well so we are all very happy.Večer, když jsme dorazili domů, jsem šla do své dílničky v podkroví a vytvořila narozeninové přání pro kamaráda mé tchýně. Volala mi den před tím, že jeden její známý bude slavit příští týden 70. Požádala mne tedy o nějaké přání. Neměla žádné specifikace, tak jsem měla volnou ruku.

In the evening, after the operatin, I went upstairs to my craft room and mde a B-day card, for my mother's in  law friend. She phoned me the day before and told me that her friend is going to be 70 next week. She asked for a B-day card. No specialities were set so I had a free hand.

Chtěla jsem zkusit něco nového, netradičního, speciálního. Volba padla na přání Push n Pull. pro mě novinka, kterou jsem ještě nedělala. Jsem opravdu nadšená z výsledku. Doslova.

I really wanted to try something new, something special. So the choice have fallen on PUSH N PULL card. I am really excited how the card have turned out. Love it, literally.

Photos:Děkuju, že jste se zastavili na mém blogu. Sdílejte se svými přáteli.
Thank you for stopping by. Please share my blog with your friends.

Vaše OriginalTina
Yours OriginalTina

Žádné komentáře:

Okomentovat